Analityk CRM

Lokalizacja:

Warszawa, MZ, PL, 00-728

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• przygotowywanie kampanii od strony analityczno-bazodanowej (konfiguracja segmentów w systemie Sales Force Marketing oraz Data Cloud)
• raportowanie wyników kampanii promocyjnych (email, sms, push)
• analiza wyników sprzedaży i akcji, rekomendowanie zmian
• wsparcie rozwoju programu lojalnościowego poprzez raportowanie i  analizę jego danych
• segmentacja bazy Klientów programu my hebe

PASUJESZ DO NAS JEŚLI:

•  posiadasz wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu:statystyki, ekonometrii, matematyki etc.)
•  masz doświadczenie w zakresie analizy danych
•  posiadasz niezbędną znajomość języka SQL oraz programu Excel w stopniu średnio zaawansowanym
•  masz umiejętności przekształcania danych oraz analiz w wiedzę i rekomendacje biznesowe
•  masz dużą dbałość o szczegóły, umiejętność samodzielnej pracy
•  znasz język angielski na poziomie min. B2

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • elastyczne godziny przyjścia do pracy
  • możliwość skorzystania z hybrydowego modelu pracy (1 dzień z domu w tygodniu)
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport PLUS
  • zapomogi i nieoprocentowane pożyczki
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie
  • szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb
  • fizjoterapia w biurze

Data zamieszczenia:  27 kwi 2024
Firma:  Hebe
Grafik pracy:  Pełny etat
ID rekrutacji:  46608