Mł.Menedżer ds.Architektury i Integracji

Lokalizacja:

Warszawa, MZ, PL, 00-728

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Zarządzanie w trybie zwinnym zespołem integracyjnym od dostawcy.
• Dbanie o zgodność z najlepszymi praktykami, standardami jakościowymi jednocześnie zapewniając przejrzystość działania.
• Dopasowanie planów do celów organizacyjnych i strategii architektury.
• Kontakt z interesariuszami w celu zidentyfikowania potrzeb integracyjnych i dbanie o implementację.
• Wsparcie projektów poprzez projektowanie architektury rozwiązania do 50% czasu.

PASUJESZ DO NAS JEŚLI:

• Posiadasz potwierdzone doświadczenie w rolach podobnych do architekta integracji, architekta rozwiązania, inżyniera rozwiązań lub równoznacznych.
• Posiadasz doświadczenie w jednej lub więcej technologii integracyjnych jak: Mulesoft, IBM, Oracle, Webmethods, Tibco, Boomi lub inne.
• Masz doświadczenie w tworzeniu definicji interfejsów w standardzie OpenAPI i AsyncAPI.
• Masz dobre zrozumienie dla procesu wytwarzania oprogramowania, podejścia zwinnego i kultury DevOps.
• Twoim dodatkowym atutem będzie doświadczenie z Apache Kafka, mikrousługami, AWS, Mulesoft lub Informatica Power Center.
• Posiadasz certyfikat z obszaru architektury lub właścicielstwa produktu (mile widziany).
• Znasz język angielski na poziomie B2+.

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę.
  • Elastyczne godziny przyjścia do pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Kartę Multisport PLUS.
  • Zapomogi i nieoprocentowane pożyczki.
  • Ubezpieczenia na życie.
  • Szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb.
  • Fizjoterapię w biurze.
  • Pracę hybrydową (1 dzień w tygodniu pracy z domu).

Data zamieszczenia:  30 mar 2024
Firma:  Hebe
Grafik pracy:  Pełny etat
ID rekrutacji:  46719