Młodszy Menadżer ds.Logistyki E-Commerce

Lokalizacja:

Warszawa, MZ, PL, 00-728

Twoje obowiązki:

  1. Zarządzanie procesami logistycznymi w obszarze e-commerce.
  2. Koordynacja i zarządzanie projektami logistycznymi.
  3. Usprawnianie procesów logistycznych w celu zwiększenia efektywności i zadowolenia klienta.
  4. Koordynacja współpracy z dostawcami usług logistycznych (3PL) i monitorowanie ich wydajności.
  5. Optymalizacja kosztów operacyjnych poprzez analizę danych i wdrażanie efektywnych rozwiązań.
  6. Aktywna współpraca z działami e-commerce, supply chain, operacji oraz reklamacji.
  7. Monitorowanie i kontrola kluczowych wskaźników efektywności KPI w obszarze logistyki.
  8. Analityczne myślenie w celu efektywnego zarządzania operacjami logistycznymi.

Nasze wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe w obszarze logistyki.
  2. Znajomość procesów logistycznych, magazynowych, zwrotowych oraz kurierskich.
  3. Umiejętność prowadzenia projektów i współpracy w interdyscyplinarnym zespole.
  4. Doświadczenie we współpracy z firmami świadczącymi usługi logistyczne (3PL).
  5. Proaktywność, samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji.
  6. Doświadczenie managerskie nie jest obowiązkowe,
  7. Doskonała znajomość narzędzi takich jak Excel i PowerPoint.
  8. Umiejętność analizy danych i podejmowania decyzji opartych na faktach.
  9. Umiejętność negocjacji i zarządzania kontraktami.
  10. Znajomość branży e-commerce/marketplace będzie dodatkowym atutem.
  11. Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Data zamieszczenia:  12 paź 2024
Firma:  Hebe
Grafik pracy:  Pełny etat
ID rekrutacji:  68759