Menedżer ds.Kluczowych Klientów

Lokalizacja:

Warszawa, MZ, PL, 00-728

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikowanie potencjalnych kluczowych partnerów (branża health&beauty).
  • Śledzenie trendów i orientacja na wysoki potencjał sprzedażowy produktów.
  • Definiowanie strategii dla kategorii oraz planu wdrożenia i rozbudowy.
  • Negocjacje warunków współpracy.
  • Budowanie długofalowych relacji z partnerami biznesowymi.
  • Zarządzania produktami i kategoriami programu partnerskiego.
  • Współpraca z zespołem oraz z wewnętrznymi działami firmy.

Pasujesz do nas, jeśli

  • Umiesz i lubisz rozmawiać z ludźmi.
  • Znasz podstawy negocjacji.
  • Budowanie relacji przychodzi Ci z łatwością.
  • Interesujesz się rynkiem kosmetycznym/branżą beauty.
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności researchu.
  • Masz wykształcenie wyższe.
  • Masz doświadczenie w pracy z systemami CRM, umiesz pracować z plikami CSV (mile widziane).
  • Biegle znasz język angielski.

Oferujemy

  • Umowę o pracę.
  • Elastyczne godziny przyjścia do pracy
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Kartę Multisport PLUS.
  • Zapomogi i nieoprocentowane pożyczki.
  • Ubezpieczenia na życie.
  • Szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Data zamieszczenia:  7 lut 2024
Firma:  Hebe
Grafik pracy:  Pełny etat
ID rekrutacji:  22998