Planista Zapasu

Lokalizacja:

Warszawa, MZ, PL, 00-728

Twój zakres obowiązków

  • planowanie poziomu zapasu i jego dystrybucją z uwzględnieniem planów sprzedaży oraz dostępności towaru u dostawców
  • współpraca z działem handlowym, sprzedaży i logistyki
  • czynny udział w projektach rozwojowych i optymalizacyjnych

Nasze wymagania

  • min. 1 rok doświadczenia w pracy w obszarze zakupów/zamówień/organizacji dostaw
  • masz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów
  • bardzo dobrze znasz MS Excel (znajomość VBA mile widziana)
  • znasz program Access (mile widziane)
  • posiadasz doświadczenie w branży kosmetycznej (mile widziane)
  • znasz system SAP (mile widziane)
  • cechuje Cię umiejętność analitycznego myślenia
  • umiesz pracować pod presją czasu oraz jesteś osobą dyspozycyjną

Oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Opieka medyczna dla Ciebie i rodziny​ za 1 zł

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karta Multisport z dofinasowaniem od pracodawcy​

  • Fizjoterapia w godzinach pracy

  • Zasilenia z budżetu socjalnego na platformę MyBenefit 2 razy w roku

  • Premia roczna po 12 miesiącach pracy

  • Zgrany zespół i świetna atmosferę pracy

  • Elastyczne godziny przyjścia do pracy

  • Zapomogi i nieoprocentowane pożyczki

  • Szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb

Data zamieszczenia:  3 kwi 2024
Firma:  Hebe
Grafik pracy:  Pełny etat
ID rekrutacji:  47469