Wsparcie pracy Centrum Dystrybucyjnego - umowa zlecenie

Lokalizacja:

Koszalin, ZP, PL, 75-202

Ponad 3500 sklepów, 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – największy pracodawca w Polsce, gwarantujący swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet benefitów. Aplikuj już dziś i zostań częścią naszego zespołu!

Co zapewniamy?

  • Atrakcyjną stawkę godzinową 28,50 - 33,50 zł brutto/h
  • Umowę zlecenie z możliwością pracy na etat
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Elastyczny grafik i pracę zmianową

Jakich osób szukamy?

  • gotowych do prac w różne dni tygodnia
  • gotowych do pracy fizycznej
  • rzetelnych i uczciwych
  • pełnoletnich
  • posiadających prawo jazdy lub uprawnienia na wózki widłowe

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • przygotowanie towarów do wysyłki do sklepów
  • przygotowywanie kontenerów chłodniczych do kompletacji towarów
  • liczenie towarów, praca ze skanerem
  • obsługa wózka widłowego

Biedronka to my. Codziennie.

Firma:  Biedronka
Grafik pracy:  Umowa zlecenie
ID rekrutacji:  58168