Praca w Biedronce | Kryspinów

Region:  1321

Ponad 3500 sklepów, 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – największy pracodawca w Polsce, gwarantujący swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet benefitów. Aplikuj już dziś i zostań częścią naszego zespołu!

POZNAJ NAS I TWOJE PRZYSZŁE OBOWIĄZKI:

Lubisz kontakt z ludźmi i dynamikę pracy w handlu? Dołącz do Biedronki w Kryspinowie na stanowisko Starszy Sprzedawca-Kasjer, Sprzedawca-Kasjer, Kasjer, Pracownik Sklepu lub Sprzedawca lada tradycyjna. Pracuj w stabilnej firmie u największego pracodawcy w Polsce i rozwijaj się z nami!

Za co będziesz odpowiadać:

  • Profesjonalna obsługa klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży lub na ladzie tradycyjnej;
  • Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towaru i wykładanie towaru;
  • Przygotowanie i umieszczanie prawidłowych oznaczeń cenowych;
  • Zapewnienie standardów czystości w sklepie i w jego obrębie oraz na ladzie tradycyjnej (w przypadku stanowiska Sprzedawca lada tradycyjna).

Dodatkowo w przypadku stanowiska Starszy Sprzedawca-Kasjer:

  • Samodzielne prowadzenie zmiany lub w obecności Kierownika Sklepu – od kilku do kilkunastu dni w miesiącu (organizacja pracy zespołu, wyjaśnianie reklamacji, przyjmowanie i kontrola dostaw);
  • Zamawianie pieczywa oraz przygotowywanie sklepu do inwentaryzacji.

NASZE WYMAGANIA I OFEROWANE BENEFITY:

Jakich osób szukamy:

  • Otwartych na kontakt z klientami;
  • Gotowych do pracy na 3 zmiany (poranna, popołudniowa, nocna) i weekendy;
  • Gotowych do pracy fizycznej;
  • Zaangażowanych i nastawionych na współpracę;
  • Ceniących pracę w zespole.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy ladzie tradycyjnej w przypadku stanowiska Sprzedawca lada tradycyjna.

Co zapewniamy:

  • Umowa o pracę bez okresu próbnego;
  • Podwyżki stażowe po roku oraz po 3 latach pracy;
  • Nagroda finansowa do 1000 zł brutto za polecenie pracownika;
  • Możliwość pracy w różnych wymiarach etatu (1, 0.75, 0.5, 0.25);
  • Ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny: dodatkowe zasilenia e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe (min. 3 razy w ciągu roku), dofinansowanie karty Multisport, wyjazdy wakacyjne dla dzieci pracowników, regularne badania profilaktyczne, wyprawki dla noworodków oraz wyprawki szkolne i wiele innych. 92% naszych pracowników jest zadowolonych z oferowanych przez Biedronkę programów wsparcia.
  • 16 dniowe wdrożenie do pracy w sklepie z dedykowanym opiekunem, w tym szkolenie z obsługi kasy fiskalnej i samoobsługowej;
  • Dostęp do platformy e-learningowej. 80 tysięcy pracowników Biedronki może korzystać z platformy rozwojowej EduAkcja.

Jak wygląda proces rekrutacyjny:

  • Aplikacja CV
  • Selekcja i weryfikacja dokumentów przez Kierownika Sklepu
  • Spotkanie rekrutacyjne z Kierownikiem Sklepu
  • Decyzja = informacja zwrotna

Możliwości awansu:

  • Sprzedawca Kasjer -> Ekspert Ds. Produktów Świeżych
  • Sprzedawca Kasjer -> Starszy Sprzedawca Kasjer -> Zastępca Kierownika Sklepu
  • Kierownik Sklepu -> Kierownik Sklepu Szkoleniowo-wdrożeniowego

90% awansów w Biedronce to awanse wewnętrzne.

Dowiedz się więcej o naszej firmie i wejdź na stronę internetową www.pracawbiedronce.pl

Biedronka to my. Codziennie.

Firma:  Biedronka
ID rekrutacji:  38612
Grafik pracy:  Pełny etat / niepełny etat