Asystent/ka Operacyjny/a

Region:  Lubin

Ponad 3500 sklepów, 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – największy pracodawca w Polsce, gwarantujący swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet benefitów. Aplikuj już dziś i zostań częścią naszego zespołu!

Miejsce pracy: Lubin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Bieżące wsparcie administracyjne sklepów  w Regionie,

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji i informacji,

  • Obsługa korespondencji i paczek napływających i wychodzących z Biura Regionu,

  • Przygotowanie komunikacji wewnętrznej dla sklepów, w tym newsletterów regionalnych,

  • Kontakt z firmami świadczącymi usługi eksploatacyjne w sklepach i monitorowanie jakości ich wykonania,

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów miedzy sklepami, a innymi działami firmy,

  • Terminowe przygotowanie zestawień i raportów na potrzeby działu operacyjnego,

  • Koordynowanie wysyłki bieżących materiałów marketingowych do sklepów,

  • Wspieranie pozostałych działów firmy w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania sklepów.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Dobra znajomość programów MS Word, MS Excel, MS Power Point

  • Bardzo wysoko rozwinięte umiejętności organizacji pracy,

  • Wysokie umiejętności interpersonalne,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Odpowiedzialność, skrupulatność i dokładność oraz elastyczność

  • Zaangażowanie

  • Znajomość programu SAP mile widziana.

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę,
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę,

  • Możliwość stałego podwyższania swoich kwalifikacji,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

  • Ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny: dodatkowe zasilenia e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty Multisport i wiele innych - 92% naszych pracowników jest zadowolonych z oferowanych przez Biedronkę programów wsparcia,

  • Dostęp do platformy e-learningowej - 80 tysięcy pracowników Biedronki może korzystać z platformy rozwojowej EduAkcja,

  • Możliwości awansu pionowego i poziomego w strukturach firmy - 90% awansów w Biedronce to awanse wewnętrzne.

Biedronka to my. Codziennie.

Firma:  Biedronka
ID rekrutacji:  49123
Grafik pracy:  Pełny etat