Specjalista ds. Magazynowych | Modlnica

Lokalizacja:

Modlnica, MA, PL, 32-085

80 000 pracowników, ponad 3400 sklepów, 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – lider branży retail na polskim rynku, gwarantujący swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet benefitów. Aplikuj już dziś i zostań częścią naszego zespołu!

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie realizacji przyjęcia towarów od dostawców do centrum dystrybucyjnego m.in. poprzez przydział zleceń pracownikom oraz weryfikację warunków transportu towaru
  • Kontrola stanu dostarczonego towaru, opakowań i zbiorczych palet
  • Bieżącą kontrola warunków składowania, przechowywania oraz transportu towaru zgodnie ze standardami firmy
  • Zarządzanie podległym personelem – delegowanie, przydzielanie i kontrola pracy pracowników
  • Przygotowanie grafików pracy dla pracowników

Nasze wymagania

  • Nadzorowanie i koordynacja pracy podległych magazynierów.
  • Monitorowanie przebiegu procesu kompletacji i załadunku
  • Przygotowywanie planów pracy dla podległego personelu.
  • Praca z harmonogramem wysyłki towaru na sklepy
  • Kontrola stanu magazynu, wyposażenia, sprzętu do produkcji
  • Zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Dyspozycyjność do pracy w różnych porach dnia, w tym w porze nocnej, oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele, w święta)

Mile widziane

  • Znajomość systemu SAP oraz Voice Picking
  • Doświadczenie w branży transportowej lub spedycyjnej i/lub branży FMCG

To oferujemy

  • Umowa o pracę bez okresu próbnego;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, premie miesięczne i podwyżki stażowe.
  • Profesjonalne wdrożenie i wsparcie.
  • Pakiet szkoleniowy dostosowany do wskazanego stanowiska.
  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy.
  • Ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny: dodatkowe zasilenia e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe (min. 3 razy w ciągu roku), dofinansowanie karty Multisport, wyjazdy wakacyjne dla dzieci pracowników, regularne badania profilaktyczne, wyprawki dla noworodków oraz wyprawki szkolne i wiele innych. 90% naszych pracowników jest zadowolonych z oferowanych przez Biedronkę programów wsparcia.
  • Dostęp do platformy e-learningowej. 80 tysięcy pracowników Biedronki może korzystać z platformy rozwojowej EduAkcja.
  • Nagroda finansowa do 1000 zł brutto za polecenie pracownika;

Etapy procesu rekrutacji:

  1. Aplikacja CV
  2. Selekcja i weryfikacja dokumentów przez Rekrutera
  3. Spotkanie rekrutacyjne z Rekruterem i Kierownikiem Działu
  4. Asessment Center
  5. Decyzja = informacja zwrotna

Dowiedz się więcej o naszej firmie i wejdź na stronę internetową www.pracawbiedronce.pl

Biedronka to my. Codziennie.

Data zamieszczenia:  31 sie 2024
Firma:  Biedronka
ID rekrutacji:  31627
Grafik pracy:  Pełny etat