Kontroler Jakości

Lokalizacja:

Parzniew, MZ, PL, 05-808

80 000 pracowników, ponad 3400 sklepów, 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – lider branży retail na polskim rynku, gwarantujący swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet benefitów. Aplikuj już dziś i zostań częścią naszego zespołu!

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zapoznanie się z obszarem kontroli jakości produktów świeżych dostarczanych do sieci sklepów Biedronka,

  • odbiór jakościowy produktów świeżych, w tym świeżych owoców i warzyw, świeżego mięsa i ryb, ciast oraz świeżych jaj,

  • sporządzanie raportów realizacji odbioru jakościowego,

  • jakościowy odbiór kwiatów ciętych i doniczkowych, bakalii oraz innych artykułów, w tym non food,

  • nadzór i weryfikacja systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności w centrum dystrybucyjnym.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie (mile widziane kierunki logistyka, rolnictwo, technologia żywienia i kierunki pokrewne),

  • znajomość zagadnień związanych z GMP, GHP i systemu HACCP,

  • znajomość podstaw analizy sensorycznej,

  • otwartość na naukę i rozwój,

  • odpowiedzialność, dokładność,

  • dobra znajomość programów pakietu MS Office, w tym Excel,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2 (mile widziana znajomość na poziomie B1),

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym i w nocy.

To oferujemy

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w strukturach naszej firmy - 90% awansów w naszej firmie to awanse wewnętrzne,

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bez okresu próbnego,

  • kompleksowe wdrożenie na stanowisko i dedykowane szkolenia,

  • wynagrodzenie zasadnicze 6200 zł brutto na start,

  • bogaty pakiet socjalny (m.in.: ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, finansowe wsparcie w trudnej sytuacji materialnej i wiele innych)

  • posiłki finansowane przez pracodawcę

  • opiekę fizjoterapeuty

  • dostęp do platformy rozwojowej ”EduAkcja” 24h na dobę z każdego urządzenia

Biedronka to my. Codziennie.

Data zamieszczenia:  27 kwi 2024
Firma:  Biedronka
ID rekrutacji:  51222
Grafik pracy:  Pełny etat