Koordynator ds.Rekrutacji Makroregionu

Lokalizacja:

Skarbimierz, Opolskie, PL, 49-318 Kostrzyn, WP, PL, 62-025

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie planu realizacji projektów rekrutacyjnych we współpracy z Kierownikami Operacji i Sprzedaży, zatwierdzanie planu z Regionalnym Kierownikiem Personalnym oraz kontrolowanie realizacji projektów zgodnie z zatwierdzonym planem,
  • odpowiedzialność za tworzenie, obsługę i zamykanie procesów rekrutacyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • zamieszczanie ogłoszeń w ustalonych kanałach komunikacyjnych, za pomocą dostępnych materiałów rekrutacyjnych i employer brandingowych,
  • nadzór nad pulą kandydatów na stanowiska sklepowe oraz zarządzanie aplikacjami poprzez pracę w dedykowanych systemach rekrutacyjnych,
  • wspieranie procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Kierowników Sklepów poprzez: wstępną selekcję CV, udział w szkoleniach rekrutacyjnych dla Kierowników Sklepów, superwizje (wizyty monitorujące w sklepach), wysyłanie informacji zwrotnej do kandydatów oraz kontakt z Kierownikami Sklepów,
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska: Zastępcy Kierownika Sklepu, Kierownika Sklepu, Kierownika Produktów Świeżych, Kierownika Operacji i Sprzedaży,
  • odpowiedzialność za kontrolę procesów rekrutacyjnych i jakość pozyskiwanych kandydatów,
  • wspieranie procesu zatrudnienia pracowników z zagranicy,
  • udział w lokalnych targach pracy.

Nasze wymagania

  • czynne Prawo Jazdy Kategorii B,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia, Socjologia lub pokrewne),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w agencji rekrutacyjnej na samodzielnym stanowisku,
  • wysoka motywacja do pracy,
  • duża samodzielność, zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • inicjatywa oraz proaktywność w podejmowaniu działań, poszukiwaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań,
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole i grupach projektowych,
  • ciągłe doskonalenie pracy własnej oraz podległych procesów.

To oferujemy:

  • umowę o pracę, bez okresu próbnego,
  • niezbędne narzędzia pracy – w tym samochód służbowy do użytku prywatnego,
  • ponad 20 benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny: dodatkowe zasilenia e-kodów na zakupy w Biedronce i Hebe (min. 3 razy w ciągu roku), dofinansowanie karty Multisport, regularne badania profilaktyczne, wyprawki dla noworodków oraz wyprawki szkolne i wiele innych,
  • 92% naszych pracowników jest zadowolonych z oferowanych przez Biedronkę programów wsparcia,
  • dostęp do platformy e-learningowej; 80 tysięcy pracowników Biedronki może korzystać z platformy rozwojowej EduAkcja,
  • możliwości awansu pionowego i poziomego w strukturach firmy,
  • dostęp do gabinetu fizjoterapeuty na terenie biura,
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego,
  • rozwój i możliwość korzystania z wiedzy najlepszych praktyków branży retail; 90% awansów w Biedronce to awanse wewnętrzne.

Wykształcenie

Mile widziane wyższe - kierunek ZZL, psychologia, socjalogia, polityka społeczna

Wiedza specjalistyczna - IT

MS Office

Data zamieszczenia:  24 paź 2024
Firma:  Biedronka
ID rekrutacji:  86880
Grafik pracy:  Pełny etat