Kierownik Magazynu

Lokalizacja:

Stawiguda, PL, 11-034

Poznaj nas i Twoje przyszłe obowiązki

Aktualnie do Centrum Dystrybucyjnego w Stawigudzie poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Magazynu, która będzie odpowiadać za proces kompletacji i wysyłki towaru do sklepów z Regionu Olsztyn. Jest to odpowiedzialna rola, która pozwala na rozwój w obszarze logistyki – w nowym centrum dystrybucyjnym, w dynamicznym handlowym środowisku, w oparciu o system SAP EWM. W nową rolę wejdzie osoba, która w trakcie panelu rekrutacyjnego potwierdzi swoje kompetencje do objęcia tego stanowiska. Rekrutacja przebiegać będzie w formule Assessment Centre, zgodnie ze standardem obowiązującym w Jeronimo Martins Polska (zadania symulacyjne, wywiad kompetencyjny, sprawdzenie umiejętności technicznych – Excel).

Twój zakres obowiązków:

  • Kierowanie i nadzorowanie nad procesami magazynowymi na zmianie – w oparciu o plany produkcyjne (zamówienia sklepów) oraz załadunkowe,
  • Zarządzanie pracą kilkudziesięcioosobowego zespołu - organizowanie jego pracy na zmianie, optymalne plany pracy i wydawanie urlopów,
  • Odpowiedzialność za efektywne szkolenia, motywowanie oraz ocenę pracy i rozwój zespołu oraz zapewnianie sukcesji w Sekcji Kompletacji,
  • Realizacja założonych celów jakościowych i wydajnościowych (KPI) w zakresie operacji magazynowych związanych z kompletacją i wysyłką towaru do sklepów,
  • Monitorowanie i koordynacja przepływu towarów, efektywne zarządzanie realizacją zamówień ze sklepów,
  • Koordynacja operacji magazynowych z innymi działami i sekcjami w Centrum Dystrybucyjnym oraz ze sklepami i Działem Operacyjnym,
  • Nadzór nad stanem technicznym maszyn, urządzeń oraz wyposażenia magazynu,
  • Zapobieganie stratom magazynowym,
  • Znajomość procedur i wymagań Systemu Zarządzania BHP i HACCP oraz egzekwowanie ich przestrzegania przez podległych pracowników.

Nasze wymagania i oferowane benefity

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym związanym z planowaniem i organizacją pracy dużego zespołu (70-90 osób/zmiana),
  • Wyższe wykształcenie,
  • Znajomość wyzwań związanych z gospodarką magazynową - doświadczenie w pracy w branży FMCG i/lub logistyce,
  • Wiedza z zakresu nowoczesnych praktyk magazynowania oraz metod i narzędzi zarządzania magazynem, obiegu dokumentów magazynowych,
  • Zdolności przywódcze, komunikatywność, samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • Bardzo dobra organizacja pracy – własnej i podległego zespołu,
  • Umiejętność nadawania priorytetów pod presją czasu i zmiennym środowisku biznesowym,
  • Dobra znajomość MS Office oraz systemów magazynowych,
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku lub dużej organizacji,
  • Znajomość systemu SAP EWM.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) u największego prywatnego pracodawcy w Polsce,
  • Wdrożenie i przygotowanie do pełnionej roli,
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon,
  • Możliwość rozwoju zawodowego – nie tylko w obszarze logistyki (90% awansów w Biedronce to awanse wewnętrzne),
  • Prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego najbliższych,
  • Ubezpieczenie na życie współfinansowane przez pracodawcę,
  • Darmowe posiłki w firmowej restauracji,
  • E-kody na zakupy w sklepach Biedronka i drogeriach Hebe,
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów (ponad 20 programów socjalnych dla pracownika i jego rodziny),
  • Dostęp do platformy rozwojowej ”EduAkcja” 24h na dobę z każdego urządzenia.

Data zamieszczenia:  28 kwi 2024
Firma:  Biedronka
ID rekrutacji:  47196
Grafik pracy:  Pełny etat