Region.Menedżer ds.Kontrolingu i Analiz

Lokalizacja:

Stawiguda, PL, 11-034

Opis stanowiska:

  • Kontrola wyników podległego regionu na podstawie sporządzonych analiz i raportów,
  • Tworzenie raportów wyników sprzedaży oraz kosztów w celu optymalizacji i osiągnięcia planowanych wyników,
  • Ustalanie przyczyn powstawania odchyleń raportowanych wyników do budżetu,
  • Kontrola realizacji budżetu oraz jego rewizja,
  • Monitorowanie i analizowanie KPI oraz ponoszonych wydatków kapitałowych,
  • Wsparcie oraz bieżąca współpraca z poszczególnymi Działami Spółki.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (kierunki ekonomiczne),
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel na poziomie zaawansowanym),
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość programu SAP,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2 lata),
  • Umiejętność pracy w zmiennym środowisku biznesowym,
  • Umiejętność elastycznego planowania pracy własnej oraz określania priorytetów,
  • Umiejętność obsługi programu Business Object
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Odpowiedzialną i pełną wyzwań pracę w strukturach dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Program wdrożeniowy mający na celu zapoznanie się z funkcjonowaniem stanowiska, Działu oraz Firmy,
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
  • Możliwość skorzystania z pakietu bezpłatnej prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Programy dla Ciebie i Twoich bliskich w ramach pakietu socjalnego (około 20 programów, w zakresie których wspieramy rodzinę, zdrowie i sport).

Data zamieszczenia:  25 cze 2024
Firma:  Biedronka
ID rekrutacji:  67289
Grafik pracy:  Pełny etat