Specjalista ds.Magazynowych Biedronka

Region:  Stawiguda, ul. Biedronkowa 5

80 000 pracowników, ponad 3400 sklepów, 17 centrów dystrybucyjnych i kilkanaście biur, zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie Biedronka – lider branży retail na polskim rynku, gwarantujący swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju oraz szeroki pakiet benefitów. Aplikuj już dziś i zostań częścią naszego zespołu!

Twój zakres obowiązków

Organizacja i koordynacja pracy podległych magazynierów w trakcie zmiany

Dbanie o płynny przepływ informacji, reagowanie na problemy

Kontrola kompletacji towaru do wysyłki do sklepów

Praca z harmonogramem wysyłki towaru do sklepów

Monitorowanie przebiegu prac w poszczególnych podmagazynach (m.in. warzywa i owoce, mroźnia)

Przygotowywanie grafików pracy oraz planów urlopowych dla podległego zespołu

Przygotowywanie cyklicznych raportów

Współpraca z inspektorami kompletacji i załadunku, którzy wspierają zmianę systemowo

Nasze wymagania

Doświadczenie na stanowisku związanym z planowaniem i organizowaniem pracy zespołu (zarządzanie ludźmi)

Rozwinięte zdolności komunikacyjne, łatwość w porozumiewaniu się z innymi

Odpowiedzialność za powierzone zadania i samodzielność w działaniu

Zaangażowanie w pracę

Umiejętność pracy pod presją czasu

Proaktywna postawa "akcja-reakcja"

Dyspozycyjność do pracy zmianowej (także w weekendy, święta oraz w godzinach nocnych)

Średnie wykształcenie (min.)

Znajomość narzędzi MS Office (Word, Excel)

Mile widziane

Znajomość systemu SAP

Doświadczenie w logistyce

Oferujemy

Umowę o pracę bez okresu próbnego

Najszerszy na rynku pakiet programów socjalnych oraz benefitów dla Ciebie i Twojej rodziny

Stałe wynagrodzenie plus dodatki (premie od wyników magazynu, dodatki okolicznościowe)

Wdrożenie na stanowisko (możliwa delegacja) i wsparcie w usamodzielnieniu się w roli specjalisty

Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy (90% awansów wewnętrznych)

Bonus finansowy za polecenie znajomego do pracy

Dostęp do platformy rozwojowej ”EduAkcja” 24h na dobę z każdego urządzenia

Biedronka to my. Codziennie.

Firma:  Biedronka
ID rekrutacji:  4539
Grafik pracy:  Pełny etat