Specjalista ds.Zakupów

Lokalizacja:

Warszawa, MZ, PL, 00-773

Twoje zadania

  • Zapewnienie aktualności danych dotyczących produktów w systemie informatycznym poprzez założenie dostawcy i produktu w systemie, wycenę produktów w systemie, pozyskiwanie danych od dostawców i kupców, weryfikowanie, wprowadzanie ich do systemu i zmiany,
  • Odpowiedzialność za dostarczenie danych niezbędnych do podejmowania decyzji poprzez tworzenie i przekazanie raportów oraz ich uaktualnianie,
  • Zapewnienie prawidłowej dokumentacji procesów poprzez sporządzanie dokumentów, weryfikację ich kompletności i archiwizację oraz wprowadzenie danych do systemu SAP,
  • Wyszukiwanie nowych dostawców oraz utrzymanie aktualnych danych o obecnych dostawcach i produktach,
  • Dbanie o przepływ informacji pomiędzy działem zakupów oraz innym działami JMP a dostawcami oraz wyjaśniania niejasności, potwierdzenie informacji i przekazywanie zapytań,
  • Wsparcie Dyrektora Działu Zakupów oraz całego Działu poprzez przygotowywanie raportów i prezentacji, konsolidowanie danych, zapewnienie przepływu dokumentów i inne zadania administracyjne,
  • Inne zadania ad-hoc zlecone przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów,

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie zaawansowanym (B2/C1),

  • Doświadczenie w pracy w dziale zakupów/dziale handlowym,

  • Zainteresowanie funkcjonowaniem sieci handlowych i sektorem retail/FMCG,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i samodzielność,

  • Znajomość narzędzi MS Office (znajomość programu SAP jest dodatkowym atutem).

To oferujemy

  • Umowa o pracę bez okresu próbnego,

  • Pełna wyzwań praca w dynamicznie rozwijającej się organizacji,

  • Ciekawy zakres obowiązków i codzienna współpraca z Dyrektorem Działu Zakupów,

  • Możliwości rozwoju zawodowego,

  • Dostęp do bogatego pakietu socjalnego (20 programów socjalnych),

  • Możliwość korzystania z wiedzy najlepszych praktyków branży retail,

  • Dostęp do platformy rozwojowej "EduAkcja" 24h na dobę z każdego urządzenia.

Data zamieszczenia:  29 sty 2024
Firma:  Biedronka
ID rekrutacji:  9750
Grafik pracy:  Pełny etat