HR Business Partner Regionu

Lokalizacja:

Wyszków, MZ, PL, 07-200

Kim jesteśmy i czego szukamy?

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na ludzi i biznes, a rozwój zawodowy i budowanie nowoczesnych struktur HR to Twoja pasja, mamy ofertę dla Ciebie! Szukamy HR Business Partnera, który będzie wsparciem dla menedżerów i zespołów, wspierając ich w osiąganiu celów biznesowych oraz tworząc inspirujące środowisko pracy.

Kogo szukamy?

Idealny kandydat to osoba z doświadczeniem w roli HR Business Partnera lub na podobnym stanowisku, która swobodnie porusza się w świecie wskaźników HR, zna prawo pracy i potrafi budować partnerskie relacje z menedżerami. Ważne będą również:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: zarządzanie, psychologia, socjologia);
  • Znajomość prawa pracy i umiejętność jego praktycznego stosowania;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2;
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym lub jako HR Business Partner;
  • Biegła obsługa MS Office, zwłaszcza Excel i PowerPoint;
  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP;
  • Zmysł analityczny i znajomość wskaźników HR (m.in. rotacja, absencja, retencja, koszty personalne).

Jakie będą Twoje zadania?

  • Wspieranie menedżerów w podejmowaniu decyzji personalnych i wdrażaniu zmian organizacyjnych;
  • Kreowanie innowacyjnych rozwiązań HR, które odpowiadają na wyzwania biznesowe danego regionu;
  • Monitorowanie i analiza kluczowych wskaźników HR (np. rotacja, absencja, realizacja urlopów);
  • Bliska współpraca z menedżerami przy procesach HR: rekrutacji, onboarding, oceny pracownicze, rozwój pracowników;
  • Doradzanie w zakresie budowy efektywnych struktur organizacyjnych oraz procesów zmian;
  • Monitorowanie trendów rynkowych i rekomendowanie nowych strategii HR;
  • Utrzymywanie relacji z zewnętrznymi instytucjami.

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Samochód służbowy i narzędzia niezbędne do pracy;
  • Prywatnąopiekę medyczną i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
  • Dofinansowanie do Kart Multisport;
  • Bogaty pakiet benefitów, w tym:
    • Programy prozdrowotne;
    • Wyprawki dla noworodków i pierwszoklasistów;
    • Bony i paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci;
    • Nieoprocentowane pożyczki oraz zapomogi;
    • Wsparcie dla dzieci z niepełnosprawnościami;
    • Imprezy integracyjne dla pracowników.
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy oraz awansu;
  • Dostęp do platformy rozwojowej „EduAkcja” – 24/7 z każdego urządzenia.

Data zamieszczenia:  17 paź 2024
Firma:  Biedronka
ID rekrutacji:  85711
Grafik pracy:  Pełny etat